Nowy autokar Setra 517HD 2017r. / Wynajem autokarów klasy lux

Nasz nowy nabytek Setra 517HD, 2017 r.

 

     Już od ponad 50 lat marka Setra postrzegana jest jako ikona doskonałych konstrukcji autobusów, począwszy od wysokiej jakości materiałów aż po wyrafinowaną koncepcję oświetlenia. Nasz nowy autokar wyposażony jest w najnowsze systemy bezpieczeństwa.  Na pokładzie  znajduje się także toaleta, mini-barek, lodówka, klimatyzacja, odtwarzacz DVD.

   Pojazd o długości 13,9-metra może zabrać na swój pokład 61 pasażerów, co oznacza, że odległość między siedzeniami wynosi aż 83 cm. Wpływa to w znaczącym stopniu na komfort podróżowania. Wszystkie fotele są rozkładane i  wyposażone w podłokietniki, stoliki i podnóżki. Od razu zauważalną nowością na pokładzie autobusu jest wysokość wnętrza autokaru, którą zwiększono aż do 2100 mm. Teraz nawet wysocy pasażerowie siedzący przy bocznych ścianach będą mogli bezproblemowo poruszać się w środku pojazdu. Autokar S 517 HD posiada wystarczająco dużą przestrzeń, aby pomieścić do 61 pasażerów - oraz dużą ilość bagaży.

Jeszcze więcej przestrzeni: Przedział pasażerski otwiera się po bokach do góry, dzięki czemu można cieszyć się widokiem rozpościerającym się za dużymi oknami panoramicznymi.

Możemy czuć się wyjątkowo bezpieczni: Setra 517 HD w kwestii bezpieczeństwa uchodzi za wzór do naśladowania. Autokar jest wyposażony w silnik z normą Euro 6 i oferuje liczne systemy bezpieczeństwa, w tym m.in. tempomat odległości z funkcją awaryjnego hamowania ABA2. Active Brake Assist 3 (ABA 3) i Advanced Emergency Braking System (AEBS) alarmują kierowcę, gdy tylko odległość od poprzedzającego pojazdu lub nieruchomej przeszkody zmniejszy się niebezpiecznie względem zaprogramowanej wartości i w przypadku braku ingerencji w sposób jazdy wypadek będzie nieunikniony. Jeśli ten nie zareaguje, ABA 3 lub AEBS przygotuje mechanikę układu hamulcowego na natychmiastowe pełne hamowanie. Jeżeli i po tym ostrzeżeniu nie nastąpi żadna reakcja ze strony kierowcy, ABA 3 lub AEBS samoczynnie rozpocznie hamowanie z maksymalną siłą.

Dodatkowe oświetlenie: Panele obsługowe ComfortClass 500 wyposażone są min. w światło główne z możliwością ustawienia dwóch stopni jasności. Dwie seryjne lampki LED dają przyjemne światło o białej, ciepłej barwie, idealne do czytania w czasie podróży.

Zawsze online: Dostępny w opcji Coach MediaRouter umożliwi  pasażerom korzystanie z internetu bezprzewodowego z prędkością LTE. Sieć w autobusie daje Ci też możliwość udostępniania multimediów takich jak filmy, muzyka i obrazy, które Twoi pasażerowie będą mogli otworzyć na swoich smartfonach, tabletach.  Dodatkowo mamy możliwość korzystania z telewizji cyfrowej. Nowy autokar oferuje również gniazdka 230V.

 

Galeria autokaru: http://ibatur.pl/nasze-autokary/

Kanał youtube: https://www.youtube.com/watch?v=EBUg4n8PoPk

 

 

Powrót