OGŁOSZENIE DOTYCZĄCE ZAKOŃCZENIA REALIZACJI LINII AUTOKAROWYCH POLSKA-NIEMCY-HOLANDIA-NIEMCY

Szanowni Państwo,

Niniejszym informujemy, że z dniem 23 kwietnia 2018 roku, firma IBATUR kończy realizację własnych linii autokarowych z Polski do Niemiec oraz Belgii i z dniem 24 kwietnia rozpoczyna współpracę z platformą Sindbad-Eurobus.

Nasza decyzja została podjęta z uwzględnieniem uzasadnionych zmian w tym kierunku rozwoju i działalności firmy na rynku - pragniemy w 100 % skupić się na wynajmie autokarów turystycznych i realizacji przewozów turystycznych międzynarodowych. W swojej flocie posiadamy najnowocześniejsze autokary klasy LUX i serdecznie zapraszamy wszystkich klientów zainteresowanych wynajmem do kontaktu z naszą firmą

Wszystkim naszym klientom oraz kontrahentom dziękujemy za te kilka lat bycia z nami i zapraszamy do dalszej współpracy i korzystania z oferty połączeń autokarowych platformy Sindbad-Eurobus, którą Państwu pragniemy zaprezentować. 

Informujemy, że wszyscy Klienci posiadadający aktualne bilety zakupione na przejazd naszą linią, będą poinformowani o zmianie przewoźnika na Sinbad Sp. z o.o.

Powrót