Wynajmij autokar nie płacąc za niego

Kochani!


“Każdy ma coś w sobie co może dać innym” my mamy autokary i świadczymy usługi przewozu osób, w związku z tym dajemy Wam możliwośc zupełnie bezpłatnego wyajmu autokaru.

TAK – wynajmiemy bezpłatnie autokar wraz z obsługą kierowców, bez jakichkolwiek kosztów!!! Twój wyjazd wycieczka może odbyć się u nas zupełnie bezkosztowo.

Zgodnie z zasadą że pomaganie innym przynosi szczęście wzbogaca, co roku staramy się robić dobre uczynki. W tym roku udostępnimy zupełnie bezpłatnie jeden z naszych autokarów na dowolny wyjazd.

Tak więc jeżeli planujecie/ organizujecie wyjazd grupy wypełnijcie formularz na stronie: http://ibatur.pl/wynajem-autokarow/

Koniecznie napiszcie w dwóch zdaniach dlaczego to właśnie Wam powinniśmy dać autokar oraz opiszcie jak ma wyglądać Wasza wycieczka/ prześlijcie plan.

Wyjazdy mogą być różne: wycieczki organizowane przez biura jak I prywatne, wyjazdy rodzinne, wyjazdy firmowe, sportowe, szkolne, nie ograniczamy się co do charakteru wyjazdu. Liczy się tylko ciekawy argument którym nas przekonacie. Możliwość otrzmania darmowej usługi mają biura podróży, szkoły, instytucje, firmy jak I osoby prywatne.

Ze wszystkich zgłoszeń wybierzemy jedno po czym zamieścimy relację zdjęciową na naszym profilu fb.

Pospieszcie się! czekamy na zgłoszenia do końca listopada bieżącego roku. Wasz wyjazd/ wycieczka powinien odbyć się w termine od grudnia 2017 do końca lutego 2018 roku. Opowiedz nam o planowanych wyjazdach i ciesz się bezpłatną usługą.

 

Powodzenia życzy załoga IBATUR

Powrót