Co nas wyróżnia?

 • Standardy europejskie
  Zdecydowanie, jakość autokarów firmy Ibatur jest imponująca. Autokary klasy LUX to wyjątkowy design i bezpieczeństwo. Nowoczesne pojazdy, bogato wyposażone, m.in. w klimatyzację, DVD, toaletę, Coffee Bar. Eleganckie, profilowane fotele z pasami bezpieczeństwa niwelują trudy podróży. Dźwiękoszczelne i przyciemniane szyby zapewniają pasażerom odpoczynek. Wysoki standard, który pozwala na podróżowanie autentycznie komfortowe.

  W trosce o bezpieczeństwo pasażerów firma regularnie serwisuje swe pojazdy. Przed każdą trasą kierowca z serwisantem szczegółowo sprawdzają i przygotowują do jazdy autokar. Kierowca, biorąc odpowiedzialność za bezpieczeństwo pasażerów oraz tak kosztowny, powierzony mu sprzęt, nie bagatelizuje najmniejszej usterki.

 • Człowiek jest najważniejszy
  Profesjonalni kierowcy Ibatura to pasjonaci podróżowania. Empatia i odpowiedzialność za pasażerów to najważniejsze cechy każdego pracującego u nas kierowcy. Jesteśmy z nich dumni, gdyż są wizytówką naszej firmy. Nie boimy się powierzać w ich ręce luksusowego sprzętu wraz z pasażerami. Dla nas najważniejszy jest człowiek – nasz klient, jego wygoda oraz poczucie satysfakcji, że podróż jest dla niego przyjemnością. Dlatego zarówno jakość naszych pojazdów, jak też personel kierowców jest dobierany według najwyższych standardów.

 • Szybko i bezpośrednio do celu
  Autokary Ibatura kursują do Warszawy, Białegostoku, Łomży, Ełku, Suwałk, Augustowa, Olecka, Grajewa, Moniek, Sokółki, Bielska Podlaskiego, Łap, Rudki, Ciechanowca, Brańska z miast belgijskich. Szczegółowe trasy można sprawdzić na stronie ibatur.pl. Co ważne, z tym przewoźnikiem nie tracimy czasu na przesiadki. Każdy z nas wie, jak jest to męczące i niewygodne. Firma Ibatur stworzyła ekspresową linię, dzięki czemu do Białegostoku możemy jechać bezpośrednio i bez przesiadek m.in. z Antwerpii czy Brukseli.

 • Fantastyczne udogodnienia i komfort jazdy
  Podążając za informatyzacją społeczeństwa, wszystkie pojazdy firmy Ibatur zostały wyposażone w bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz gniazdka elektryczne przystosowane do ładowania laptopów i telefonów komórkowych. Szczegółowe informacje na temat dodatkowych atutów wraz z opisem autokarów znajdują się na stronie ibatur.pl. Tam można zapoznać się z wyposażeniem autokarów i obejrzeć aktualne zdjęcia. Chlubimy się naszą flotą i przekonujemy pasażerów do świadomego podróżowania. To dobrze, że podróżujący mogą podejmować decyzje o tym, z kim chcą przejechać tyle kilometrów. Klienci, doceniając nasze standardy wracają do nas i polecają nas swym znajomym.

 • A co w cenie? Tego nie ma nigdzie indziej...
  W parze idzie jakość przewozu, komfort pasażerów oraz przystępne ceny. Dla każdego pasażera zapewniona jest bezpłatna kawa i słodkie przekąski gratis. Bilety można kupić osobiście w Białostockim biurze ul. Św Rocha 33 lok. 15 bądź u kierowcy, lub przez internet. Na profilu www.facebook.com/autokaryibatur można śledzić liczne promocje i konkursy. Wystarczy polubić i śledzić Facebook'owy profil firmy. Do wygrania przewidziana jest pula ok. 200 biletów na przejazd Bruksela/ Antwerpia - Polska. Osoby mieszkające w Belgii mogą raz w miesiącu wygrać darmowy bilet do Polski robiąc zakupy w sklepach współpracujących z firmą. Dla Polaków mieszkających w Brukseli to bardzo korzystne. Kupując polskie produkty wspierają polską gospodarkę, a w nagrodę mogą wygrać darmowy bilet do Polski. Latem tego roku przewoźnik zapewnia także pilota wycieczek, który będzie opiekował się podróżującymi, zadba o ich komfort i na bieżąco będzie przekazywał wszelkie niezbędne informacje.

 

Co Ty na to?

Ibatur dopasował się do Twoich potrzeb. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Do Ciebie należy decyzja. Skorzystasz z usług tak wysokiej jakości w rozsądnej cenie? Do zobaczenia na trasie!

 

 

Szanując Państwa czas i pieniądze firma Ibatur proponuje terminowe i bezpośrednie przewozy autokarowe do Brukseli, Antwerpii, Eindhoven, Venlo, Bredy, Hannoveru, Essen, Magdeburga, Dusseldorfu. Przewóz autobusami przebiega specjalnie dobranymi trasami tak, aby pasażerowie mieli pewność, że na czas przybędą do określonego celu bez zbędnych wydatków i niepotrzebnego stresu związanego z uciążliwymi przesiadkami podczas podróży.

Dla pełnej wygody Państwa dysponujemy autokarami marki Mercedes i Setra, które zadowolą gusta i umilą podróż nawet najbardziej wymagających Klientów. Połączenie komfortu i atrakcyjnych cen za przewozy sprawia, iż nasze tanie i bezpieczne autokary cieszą się ogromnym powodzeniem i zadowoleniem pasażerów.

Na nasze usługi kierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i firm.

 

Usługi przewozowe firmy Ibatur w Białymstoku obejmują:

 • Przewozy autokarowe do Niemiec – na trasach: Suwałki Augustów Ełk Białystok/Dusseldorf, Hanover i Dusseldorf, Hanover/Białystok Ełk oraz Olecko Łomża/Dusseldorf, Hanover i Dusseldorf, Hanover/Łomża Olecko.
 • Przewozy autokarowe do Belgii – na trasach: Suwałki Augustów Olecko Ełk Białystok/Bruksela Antwerpia i Antwerpia Bruksela /Białystok Ełk Suwałki Augustów oraz Antwerpia, Bruksela/Łomża Olecko i Olecko Łomża/Bruksela Antwerpia.
 • Przewozy autokarowe do Holandii – na trasach: Ełk Białystok/Eindhoven Venlo i Eindhoven Venlo/Białystok Ełk oraz Olecko Białystok/Venlo Eindhoven i Venlo Eindhoven/Białystok Olecko.

 

Autokary wyjeżdżające do Niemiec Belgii, Holandii są zawsze sprawne, ubezpieczone i tak przygotowane, nawet na najdłuższe trasy, aby Klienci mogli w pełni cieszyć się urokiem odwiedzanych przez nas miejscowości oraz ciekawie spędzić czas w podróży.

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące rezerwacji na przewozy autokarowe oraz naszego cennika możecie Państwo skontaktować się z nami pod numerem telefonu: 795 404 404 lub za pomocą poczty elektronicznej: info@ibatur.pl. Wcześniejsza rezerwacja pozwoli Państwu w pełni cieszyć się komfortem podczas podróży.