Wyjazd z Polski Piątek
Wyjazd
Depart
Miejscowość
City
Miejsce odjazdu / przyjazdu
Place of depart / arrival
05:30 Augustów Dworzec PKS
06:10 Suwałki Parking przy dworcu PKS, ul. Utrata 1B
07:00 Olecko Dworzec PKS
08:00 Ełk Dworzec PKS
08:30 Grajewo Dworzec PKS
09:10 Mońki Dworzec PKS / PKP
09:25 Knyszyn Dworzec PKS
10:10 Białystok Parking przy biurze IBATUR, ul. Św. Rocha 33
11:25 Łomża Al. Legionów przyst. przy biurze Żak Ekspress/Plus Bus Parking przy post. TAXI
12:00 Zambrów Stacja paliw Orlen, ul. Białostocka 10
12:40 Ostrów Mazowiecka Stacja paliw Orlen, ul. Lubiejewska 63
14:05 Warszawa Dworzec Zachodni PKS, Aleje Jerozolimskie
16:15 Konin A2 Stacja paliw Orlen, Osieczka Płn MOPII
17:25 Poznań Dworzec PKS, ul. Towarowa
19:45 Słubice / Świecko Stacja BP Słubice, Port Świecko, Świecko 39
19:55 Świecko / Frankfurt  
22:10 Magdeburg ZOB, Bussteig 7
23:25 Braunschweig ZOB, Berliner Platz
00:10 Hannover zatoczka miejska, Rundestrasse (przy Kaufland)
03:00 Essen ZOB am Hauptbahnhof (sudseite)
03:20 Dusseldorf Fernbushaltestelle Worringer Strasse 140
03:45 Straelen / Venlo  
03:55 Venlo Bus stop near Venio Central Station
04:50 Eindhoven Bus stop near railway Station (near post office)
05:10 Breda Dworzec kolejowy
  Eindhoven / Antwerpen  
05:35 Antwerpia / Antwerpen Crown Plaza Hotel, Gerard le Grelleaan
06:00 Bruksela / Bruxelles Bus stop Rue Du Progress Nordstation
06:10 Bruksela / Bruxelles Hejzel przy Atomium | Heysel

Pokaż szczegóły

Wyjazd z Belgii Niedziela
Wyjazd
Depart
Miejscowość
City
Miejsce odjazdu / przyjazdu
Place of depart / arrival
09:45 Bruksela / Bruxelles Bus stop Rue Du Progress Nordstation
11:00 Bruksela / Bruxelles Hejzel przy ATOMIUM / Heysel
11:45 Antwerpia / Antwerpen Crown Plaza Hotel, Gerard le Grelleaan
  Eindhoven / Antwerpen  
12:15 Breda Dworzec kolejowy
12:45 Eindhoven Bus stop near railway Station (near post office)
13:20 Venlo Bus stop near Venio Centraal Station
  Straelen / Venlo  
14:00 Dusseldorf Fernbushaltestelle Worringer Strasse 140
14:20 Essen HBF am Hauptbahnhof (sudseite)
17:15 Hannover zatoczka miejska Rundestrasse (przy Kaufland)
18:00 Braunschweig ZOB Berliner Platz
19:15 Magdeburg ZOB, Bussteig 7
  Świecko / Frankfurt  
22:00 Słubice / Świecko Stacja BP Słubice, Port Świecko, Świecko 39
00:00 Poznań Dworzec PKS, ul. Towarowa
01:20 Konin A2 Stacja paliw Orlen, Osieczka Płn MOPII
03:00 Warszawa Dworzec Zachodni PKS, Aleje Jerozolimskie
04:30 Ostrów Mazowiecka Stacja paliw Orlen, ul. Lubiejewska 63
05:00 Zambrów Stacja paliw Orlen, ul. Białostocka 10
05:35 Łomża Al. Legionów przyst. przy biurze Żak Ekspress/Plus Bus Parking przy postoju TAXI
06:35 Białystok Parking przy biurze IBATUR, ul. Św. Rocha 33
07:45 Knyszyn Dworzec PKS
08:00 Mońki Dworzec PKS/ PKP
08:30 Grajewo Dworzec PKS
09:00 Ełk Dworzec PKS
09:30 Olecko Dworzec PKS
09:50 Suwałki Parking przy dworcu PKS, ul. Utrata 1B
10:10 Augustów Dworzec PKS

Pokaż szczegóły

Wyjazdy z Polski do Belgii Holandii Niemiec - w Piątki

Augustów, Suwałki, Olecko, Ełk, Mońki, Grajewo, Białystok, Sokółka, Łomża, Zambrów, Bielsk Podlaski, Brańsk, Ciechanowiec, Warszawa, Poznań - Magdeburg, Braunschweig, Hannover, Essen, Dusselfdorf, Venlo, Eindhoven, Breda, Antwerpia, Bruksela

Wyjazdy z Belgii Holandii Niemiec do Polski - w Niedziele

Bruksela, Antwerpia, Breda, Eindhoven, Venlo, Dusseldorf, Essen, Hannover, Braunschweig, Magdeburg - Poznań, Warszawa, Zambrów, Ciechanowiec, Brańsk, Bielsk Podlaski, Łomża, Sokółka, Białystok, Grajewo, Mońki, Ełk, Olecko, Suwałki, Augustów