Trasa główna bezpośrednia
Belgia - Białystok; Holandia - Białystok; Belgia - Łomża; Holandia - Łomża; Belgia - Warszawa; Holandia - Warszawa; Belgia - Ełk; Holandia - Ełk
NIEDZIELA / SUNDAY
Wyjazd
Depart
Miejscowość
City
Miejsce odjazdu / przyjazdu
Place of depart / arrival
09:45 Bruksela / Bruxelles Bus stop Rue Du Progress Nordstation
11:00 Bruksela / Bruxelles Hejzel przy ATOMIUM / Heysel
11:45 Antwerpia / Antwerpen Crown Plaza Hotel, Gerard le Grelleaan
  Eindhoven / Antwerpen  
12:15 Breda Dworzec kolejowy
12:45 Eindhoven Bus stop near railway Station (near post office)
13:20 Venlo Bus stop near Venio Centraal Station
  Straelen / Venlo  
14:00 Dusseldorf Fernbushaltestelle Worringer Strasse 140
14:20 Essen HBF am Hauptbahnhof (sudseite)
17:15 Hannover zatoczka miejska Rundestrasse (przy Kaufland)
18:00 Braunschweig ZOB Berliner Platz
19:15 Magdeburg ZOB, Bussteig 7
  Świecko / Frankfurt  
22:00 Słubice / Świecko Stacja BP Słubice, Port Świecko, Świecko 39
00:00 Poznań Dworzec PKS, ul. Towarowa
01:20 Konin A2 Stacja paliw Orlen, Osieczka Płn MOPII
03:00 Warszawa Dworzec Zachodni PKS, Aleje Jerozolimskie
04:30 Ostrów Mazowiecka Stacja paliw Orlen, ul. Lubiejewska 63
05:00 Zambrów Stacja paliw Orlen, ul. Białostocka 10
05:35 Łomża Al. Legionów przyst. przy biurze Żak Ekspress/Plus Bus Parking przy postoju TAXI
06:35 Białystok Parking przy biurze IBATUR, ul. Św. Rocha 33
07:45 Knyszyn Dworzec PKS
08:00 Mońki Dworzec PKS/ PKP
08:30 Grajewo Dworzec PKS
09:00 Ełk Dworzec PKS
09:30 Olecko Dworzec PKS
09:50 Suwałki Parking przy dworcu PKS, ul. Utrata 1B
10:10 Augustów Dworzec PKS

Trasy dodatkowe

W trosce o czas i wygodę naszych Klientów uruchomiliśmy dwie dodatkowe linie do: Sokółki, Czarnej Białostockiej Łap, Bielska Podlaskiego, Brańska, Rudki, Ciechanowca i Małkini.

Trasa dodatkowa
Belgia - Ostrów Mazowiecka - Łapy
NIEDZIELA / SUNDAY
Wyjazd
Depart
Miejscowość
City
Miejsce odjazdu / przyjazdu
Place of depart / arrival
04:30 Ostrów Mazowiecka Stacja paliw Orlen, ul. Lubiejewska
04:55 Małkinia Dworzec PKP, ul. 1 Maja
05:40 Ciechanowiec Przystanek autokarowy, ul. Plac 3 maja, przy piekarni "Kobus"
06:05 Rudka Parking przy Arhelan, ul. Brańska
06:20 Brańsk Parking przy ul. Kościelnej
06:55 Bielsk Podlaski Parking przy Kaufland, ul. Piłsudskiego 27
07:40 Łapy Dworzec PKS, ul. Sikorskiego
Trasa dodatkowa
Belgia - Białystok - Sokółka
NIEDZIELA / SUNDAY
Wyjazd
Depart
Miejscowość
City
Miejsce odjazdu / przyjazdu
Place of depart / arrival
06:35 Białystok Parking przy biurze IBATUR, ul. Św. Rocha 33
06:50 Wasilków Parking ul. Mickiewicza (Rynek Kilińskiego przy cerkwi)
07:10 Czarna Białostocka Parking przy Tesco, ul. Sienkiewicza
07:35 Sokółka Przystanek autokarowy, ul. Plac Kościuszki