Wynajem autokarów na wycieczkę – wynajem autokaru Ibatur dla osób indywidualych oraz biur podróży

Wynajem autokarów na wycieczkę – wynajem autokaru Ibatur dla osób indywidualych oraz biur podróży

Dużą popularnością cieszą się wycieczki autokarowe objazdowe po Europie, jednak jest oczywiście grono osób, które narzekają na transport autokarem. Dlaczego? Może mają niemiłe wspomnienia z autokarowych podróży sprzed lat?

Autokar na wycieczki – komfort i bezpieczeństwo

Warto zauważyć, że wycieczki autokarowe kiedyś a dziś, to zupełnie inny poziom komfortu podróży.  Nowoczesne autokary to pojazdy komfortowe, wyposażone w klimatyzację i ogrzewanie, rozmaite udogodnienia: WC, Wi-Fi, telewizor z DVD, radio, bar kawowy czy mikrofon dla przewodnika, który dodatkowo umila nam czas podczas podróży powiększając naszą wiedzę o miejscach docelowych podróży, a gdy mamy ochotę na relaks czy odpoczynek, kierowca zawsze może włączyć film bądź muzykę. Dodatkowo fotele są rozkładane, wyposażone w powiększone zagłówki. Taki przejazd to czysty odpoczynek. Sprawdź flotę pojazdów Ibatur.

W przeciwieństwie do innych środków transportu, autokary na wynajem pozwalają dojechać tam, gdzie przykładowo nie dolecimy samolotem. Warto połączyć przerwy na odpoczynek i przysłowiowe „rozprostowanie kości’’ ze zwiedzaniem interesujących miejsc, które napotkamy na trasie, nie jest to możliwe podczas podróżowania innymi środkami.

Na wynajem autokaru lub busa na wycieczki  można zdecydować się osobiście – wystarczy zaprosić większą grupę znajomych i wyruszyć razem w podróż. Ale jak to zrobić w praktyce? Najlepiej spytać rodziny albo przyjaciół, a w ostateczności wrzucić post na Facebooka, by dowiedzieć się, kto byłby chętny na wspólną wycieczkę.

Wyjazdy busem w kilka czy kilkanaście osób mają wiele zalet i często są lepsze niż klasyczne wyprawy autokarowe. Taki transport jest również tani, przecież wszyscy składamy się na przejazd! Dzięki temu również możemy sami zadecydować o terminie podróży, nie musi być on powiązany z datami kolejnych połączeń innych środków lokomocji.

Innym rozwiązaniem są oferty od biur podróży, które często organizują wyjazdy na wakacje autokarem. Do wyjazdów z biurem podróży naprawdę warto się przekonać. Co więcej, biura podróży zazwyczaj bardzo rozważnie podchodzą do wyboru firmy przewozowej – można mieć więc pewność, że podstawiony autokar lub bus będzie komfortowy i bezpieczny, a kierowca sprawdzony i godny zaufania. Potwierdzeniem powyższego stwierdzenia są liczne referencje na stronie przewoźnika Ibatur – wynajem autokarów klasu lux.

Kontakt

Masz pytania odnośnie oferty? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji. Zadzwoń lub napisz do nas!

keyboard_arrow_up