Nasze autokary

Zdecydowanie, jakość autokarów firmy Ibatur jest imponująca. Autokary klasy LUX to wyjątkowy design i bezpieczeństwo. Nowoczesne pojazdy, bogato wyposażone, m.in. w klimatyzację, DVD, toaletę, Coffee Bar. Eleganckie, profilowane fotele z pasami bezpieczeństwa niwelują trudy podróży. Dźwiękoszczelne i przyciemniane szyby zapewniają pasażerom odpoczynek. Wysoki standard, który pozwala na podróżowanie autentycznie komfortowe.

Wynajem autokarów

Tak tanio i bezpiecznie jeszcze nie było. Wynajmij autokar w Ibatur Białystok. W trosce o najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu naszych Pasażerów dysponujemy sprawdzonymi i cenionymi na świecie autokarami marki Mercedes oraz Setra z TV-LCD, DVD, klimatyzacją, toaletą, kuchnią, funkcjonalnym barkiem oraz przyciemnianymi szybami i indywidualnym oświetleniem w standardzie.

Opinie naszych klientów

Поездка на автобусе Ibatur в Великобританию – август 2018

Августовский выезд на автобусе Ibatur в Великобританию. Высылаем фотографии прямо с трассы, а также вид на исторический Стоунхендж, который считается одним из самых известных мегалитических сооружений, относящихся к эпохе неолита и бронзы. Кромлех расположен в…
keyboard_arrow_up