Majowe wyjazdy autokarowe – wycieczki objazdowe Ibatur

Majowe wyjazdy autokarowe – wycieczki objazdowe Ibatur

Miesiąc maj był intensywnym okresem. Nasze majówkowe wyjazdy były rewelacyjne. Pragniemy opisać Państwu kilka naszych wyjazdowych wspomnień z wyjazdów majowych.

 

Wiele biur podróży z całej Polski zaufało nam i wybrało nas jako przewoźnika z czego jesteśmy dumni i jednocześnie bardzo szczęśliwi.
Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby każdy detal byl dopieszczony.

Turyści podróżujący na pokładach naszych autokarów byli zdyscyplinowani i z humorem. Piloci zaś profesjonalni.

W ostatnich kilku dniach dotarliśmy do wielu wspaniałych miejsc z biurami podróży z całej Polski.

Nasze autokary odwiedziły między innymi:

  • Amsterdam
  • Chorwację od Zagrzebia po Dubrownik
  • Bośnię i Hercegowinę z popularną Medjugorie czy Mostarem
  • Sztokholm, Helsinki, Tallin, Rygę, czyli chyba wszystkie stolice Bałtyckie, a także Wilno
  • Włochy od Wenecji po Neapol i Capri
  • Norwegię i norweskie fiordy
  •  Węgry z wizytą w Budapeszcie i nad Balatonem
  • Paryż

I wiele innych miejsc, których nie sposób tutaj wypisać.

Pierwszy wyjazd turystyczny był skierowany w stronę Włoch.

Zanurzając się w cudowny świat włoskich sanktuariów, razem z biurem pielgrzymkowym PAX, wszyscy pielgrzymi doświadczyli niezapomnianych chwil duchowego wzniesienia i piękna.

Pod opieką doświadczonego pilota Elżbiety Dąbrowskiej, każdy krok pielgrzymki był prowadzony z precyzją i troską o potrzeby pielgrzymów.

Dzięki jej profesjonalnej pracy pielgrzymka stała się nie tylko duchowym doświadczeniem, ale także podróżą pełną ciepłych wspomnień i wzruszeń.

Nie tylko duchowo, ale i logistycznie pielgrzymi czuli się bezpiecznie i komfortowo, dzięki profesjonalnej obsłudze kierowców: Konrada i Wiesława którzy dbali o bezpieczeństwo w trasie.

Długoletnia współpraca między biurem pielgrzymkowym PAX, a firmą autokarową IBATUR to gwarancja nie tylko bezpiecznych podróży, ale także niezapomnianych doświadczeń dla wszystkich pielgrzymów.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem i wspaniałe chwile podczas wspólnego pielgrzymowania, które pozostaną w naszej pamięci na zawsze.

Z wielką przyjemnością dzielimy się z Wami zdjęciem z podróży do Hiszpanii na zlecenie Biura Podróży ABC.

Z wyjazdu pozostały nam wspaniałe fotografie, na których można zobaczyć uśmiechniętych uczestników na tle naszego autokaru, który towarzyszył podróżnikom w tej wspaniałej wyprawie stając się nieodłącznym elementem hiszpańskich przygód, zapewniając wygodę i spokój na każdym etapie drogi.

Jesteśmy wdzięczni firmie za doskonałą współpracę oraz zaufanie i już nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych wyjazdów, które przed nami.

Oddzielny post na naszym facebooku poświęciliśmy również Prokuraturze Okręgu Płockiego.

Ponad 60 wyjątkowych osób uczestniczyło w wyjątkowym wyjeździe w Bieszczady naszym autokarem. Nasza wspólna przygoda zaczęła się od wizyty nad Jeziorem Solińskim. To malownicze miejsce z krystalicznie czystą wodą otoczoną zielonymi wzgórzami.  Po aktywnym dniu nad Soliną, ruszyliśmy w stronę Połoniny Wetlińskiej.

Wejście na szlak w Wetlinie było początkiem górskiej przygody. Pogoda dopisała – było słonecznie i ciepło. Wędrując przez malownicze lasy i łąki, wszyscy dotarli na szczyt Połoniny, skąd rozciągały się niesamowite widoki na Bieszczady. Morze zielonych wzgórz i gór zapierało dech w piersiach. Na szczycie Połoniny Wetlińskiej nie mogło zabraknąć wizyty w schronisku Chatka Puchatka. To kultowe miejsce z niesamowitą atmosferą.

Bieszczady to miejsce, które ma w sobie coś magicznego. Połączenie aktywnego wypoczynku z bliskością natury sprawia, że każdy dzień jest niezapomniany.

Uczestnicy wyjazdu z Prokuratury Okręgłu Płockiego

Biuro Pielgrzymkowe PAX

Biuro Podróży ABC

Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach! 

Kontakt

Masz pytania odnośnie oferty? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji. Zadzwoń lub napisz do nas!

Najnowsze artykuły

keyboard_arrow_up