Wyjazd autokarem na narty w Austrii

Wyjazd autokarem na narty w Austrii

Wpis nie powstał bez powodu, właśnie przygotowujemy się do podróży na narty właśnie w tamte strony!

 

Już w listopadzie 2019 pogoda dopisała, zanotowano już wtedy pierwsze 20 cm śniegu w Ischgl. Grudzień mógł zapowiadać się już tylko lepiej. Dla prawdziwych pasjonatów białego szaleństwa to czysty raj, najpiękniesza zima jaką można sobie wyobrazić. Sezon mógł rozpocząć się nawet szybciej niż został zaplanowany. Czego niestety nie możemy powiedzieć o warunkach w Polsce…

Kto wybiera się na zimowe stoki? W Austrii znajdują się trasy dostosowane zarówno do dzieci i dorosłych. Nikt nie będzie się nudził. Jednak wielu z Was pomyśli…wyjazd na narty nie powinien ograniczać się do samego narciarstwa.  Macie rację! Pamiętajmy, że jedziemy do innego kraju i zabawę na stoku można połączyć z poznaniem odmiennej  kultury oraz architektury. Same noclegi będą oderwaniem się od rzeczywistości. Piękne hotele, wyposażone w restauracje serwujące  pyszności a dodatkowo posiadające baseny – oferujące taką odskocznię od zimowych zabaw na stoku. Popularne miejsca w Austrii na narty gdzie wybieramy się autokarem to Innsbruck, Dolina Otztal, Dolina Pitztal, Tyrol zachodni, Dolina Zillertal, Karyntia.

Dlaczego na narty wybieramy podróż autokarem? Powodów jest kilka. Przejazd autokarem do ośrodka narciarskiego w Austrii jest w zdecydowanie tańszy od dojazdu własnego, gdyż  koszty paliwa i opłat drogowych są wyższe, jazda jest uciążliwa, nie mamy miejsca na bagaż. Narty również nie mieszczą się już do bagażnika. Poza tym unikamy trudów jazdy zimowej.  Możemy cieszyć się samym wyjazdem i wypoczynkiem! Zatem zapraszamy do wyjazdów na narty z IBATUR!

 

Kontakt

Masz pytania odnośnie oferty? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji. Zadzwoń lub napisz do nas!

keyboard_arrow_up