Dlaczego wyjeżdżając na narty warto wybrać się z firmą IBATUR?

Dlaczego wyjeżdżając na narty warto wybrać się z firmą IBATUR?

Jesteśmy przewoźnikiem, który współpracuje z najlepszymi biurami w Polsce, specjalizującymi się w organizacji wyjazdów narciarskich.
Wyjazd w Alpy autokarem nie należy do najłatwiejszych, wijące się serpentyny, strome drogi, oznaczenia. Większość z nas kiedy widzi takie krajobrazy może śmiało powiedzieć: „widziałem śmierć w oczach” .
Wyjazd na narty autokarem czy własnym samochodem: ten dylemat musicie rozwiązać. My tym, krótkim artykułem postaramy się pomóc wybrać autokar jako środek transportu na narty.

Musicie pamiętać, że Alpy w Austrii, Francji, Szwajcarii czy we Włoszech, to wysokości, do których przeciętni kierowcy samochodów osobowych nie są przyzwyczajeni! Jeśli nie czujecie się na siłach, żeby przebyć tę drogę samemu samochodem, warto zastanowić się nad autokarem.

Jesteśmy przewoźnikiem, który należy do czołówki polskich firm zajmujących się obsługą imprez turystycznych w tym wyjazdów zimowych od biur zewnętrznych. Zapewniamy transport autokarem najwyższej jakości.
Dlaczego warto wybrać ten środek transportu? Dlaczego nie warto się bać nawet tak długiej podróży autokarem?
Ibatur posiada najnowocześniejsze i najbardziej komfortowe autokary. Ponad 90% naszego taboru to roczniki 2017 i nowsze. Operując procentami śmiało można powiedzieć, iż 100% z nich posiada wygodne siedzenia, które pozwalają wygodnie przejechać całą drogę do naszego wymarzonego ośrodka narciarskiego. Wszystkie nasze pojazdy przechodzą rygorystyczne badania, są sprawdzane w autoryzowanych serwisach i warsztatach przed każdą trasą. Każda najmniejsza usterka zgłaszana przez kierowców nie jest bagatelizowana. Do tego możemy dopisać zawsze perfekcyjnie i czyste zadbane wnętrze.

Kierowcy firmy Ibatur w większości mają opinie najlepszych i najbardziej uprzejmych w kraju. Posiadają wysoką kulturę osobistą. Dzięki tym osobom podróż odbywa się zawsze sprawnie i komfortowo. Ponadto świetnie sobie radzą w warunkach zimowych, każdy z nich posiada duże doświadczanie w tej specyfice przewozów. Wiedzą też jak w trudnych warunkach atmosferycznych uporać się z zakładaniem łańcuchów śniegowych na koła autokaru.
Kiedy otrzymujemy zlecenie przewozowe, nasze pojazdy najczęściej wyruszają do Austrii, Włoch, Francji, czy Szwajcarii. Nie ma co ukrywać, że taka podróż może trwać od 17 do nawet 26 godzin w zależności od miejsca naszego zamieszkania.Jednak to nie powinno nas smucić. W tym czasie, każdy pasażer może spać, czytać swoją ulubioną książkę, słuchać piosenek, które przywołują miłe wspomnienia. Nasi kierowcy posiadają bogatą płytotekę filmów, które również umilają czas podczas długich przejazdów. Autokar zawsze zatrzymuje się na krótkie postoje, często jest to związane z czasem pracy kierowców zwykle co 3 – 4 h. Ten czas warto spożytkować na krótki spacer na miejscu przerwy, rozprostowanie kości, czy też skorzystanie z oferty mini-barku z ciepłymi i zimnymi napojami u naszych uprzejmych panów kierowców.

Wbrew powszechnym opiniom droga nie dłuży się aż tak bardzo.

Zwykle w autokarze podróżują pozytywni ludzie, którzy posiadają podobne hobby, zainteresowania, czyli jazda na nartach i desce. Można wymienić się poglądami na temat sprzętu, bądź jego serwisowania. W czasie jazdy można podzielić się wrażeniami z poprzednich wyjazdów i miejsc,
w których się szusowało. Podczas podróży każdy pasażer może liczyć na wsparcie pilota, a także naszych Panów kierowców, którzy przez cały wyjazd pozostają zawsze do Państwa dyspozycji. Oprócz tego wszystkiego z okien autokaru możecie podziwiać piękne widoki nie skupiając się na drodze, zjazdach z autostrad i ich numeracji.
Wyjeżdżając na narty, każdy z was ma dużą ilość bagażu. Jeśli bierzecie ze sobą swój sprzęt, czyli narty lub snowboard w luku bagażowym lub specjalnym pojemnym ski-box, w który wyposażony jest nasz każdy autokar jest na to odpowiednie miejsce. Możecie być Państwo spokojni, iż umieszczony tam sprzęt będzie bezpieczny, zarówno dla Was, jak i ze względu na otarcia lub zniszczenia. Zawsze dojedzie z wami na miejsce. W prywatnym samochodzie nie jest tak łatwo. Poza tym nasi kierowcy posiadają duże umiejętności w pakowaniu sprzętu, wiedzą jak poprawnie ułożyć dużą ilość sprzętu tak, aby wszystko się zmieściło.

W świetle przedstawionego artykułu jasno wynika, iż autokar jest bardzo popularnym i odpowiednim środkiem transportu. Nie warto ryzykować nieudanego zimowego urlopu. Warto postawić na wyjazd w Alpy komfortowych autokarem z naszej firmy. Warto wybrać firmę Ibatur jako niezawodnego przewoźnika, a my dowieziemy Cię bezpiecznie na miejsce w najkrótszym czasie do wymarzonego ośrodka narciarskiego.

 

Kontakt

Masz pytania odnośnie oferty? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji. Zadzwoń lub napisz do nas!

Najnowsze artykuły

keyboard_arrow_up