Dlaczego warto podróżować autokarem?

Podczas wyboru odpowiedniego transportu dla całej rodziny rodzą się różne obawy. Przejazd z Białegostoku do Brukseli to aż 1500 km, jednak ten czas można spędzić przyjemnie i wygodnie!

Uważasz, że najlepszym środkiem transportu jest własne auto? Nie każdy podziela taką decyzję. Podróż własnym samochodem jest bardzo męcząca, która negatywnie wpływa na szybkość Twoich reakcji na drodze. Jeśli strach przed lataniem staje się przeszkodą nie do pokonania, autokar umożliwi dotarcie na miejsce.

Jakie czynniki wpływają na decyzję wyboru autokaru jako środka transportu?

Zawodowy Kierowca

Pozytywny wizerunek przewoźników buduje nie tylko sympatyczna obsługa. Liczy się także doświadczenie kierowców. Autokar prowadzony jest przez doświadczonego kierowcę, który posiada odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia tego typu pojazdów. Poza tym kierowcy mają doskonałą orientację w terenie i świetnie znają zarówno polskie, jak i zagraniczne drogi. Ibatur zatrudnia tylko tych, którzy lubią swoją pracę, znają się na autokarach, a przy tym służą pomocą podczas podróży pasażerom. 

Nowoczesne autokary

Warto wybrać przewoźnika, który dysponuje flotą nowoczesnych autokarów, które wyposażone zostały w szereg udogodnień dla pasażerów. Istotna jest sprawna klimatyzacja i wygodne fotele, w których klienci mogą odpoczywać podczas podróży. Ponadto autokary powinny być czyste, zadbane i posiadać wystarczająco dużo miejsca na bagaż. 

Wielu pasażerów dopiero w autokarze Ibatur odkrywa, że podróż może być tak komfortowa. Nic dziwnego – to pojazdy klasy LUX. Wystarczy zająć miejsce, aby odczuć różnicę w porównaniu z klasycznymi autobusami.

Wygodne fotele z możliwością rozłożenia oparcia, dużo miejsca na nogi, możliwość ustawienia podłokietników i podpórki pod stopy zapewniają warunki niewiele odbiegające od wypoczynku w fotelu we własnym salonie, cenione zwłaszcza przez seniorów.

Długa podróż nie musi oznaczać nudy i nerwowego spoglądania na zaegarek. W autokarach  Ibatur, można bez problemu korzystać z darmowego wi-fi, dzięki temu możemy zająć się ciekawą lekturą bądź wykorzystać ten czas na wykonanie zaległej pracy.  Dostępna jest także bezpłatna kawa oraz słodkie przekąski.

Bezpieczeństwo

Zanim zdecydujemy się na transport autokarem upewnijmy się, że firma dba o regularne przeglądy techniczne swoich pojazdów. Częste serwisowanie i sprawdzanie, czy autokar jest sprawny, jest niezwykle istotne i gwarantuje pasażerom bezpieczeństwo. 

Ibatur gwarantuje,że wszystkie autokary są dokładnie sprawdzane przed każdym wyjazdem. Codziennym kontrolom towarzyszą regularne, dogłębne przeglądy techniczne.

Bagaż

Kolejna kwestia, często przesądzająca o wyborze autokaru jako środka transportu, to restrykcyjne limity bagażowe narzucane przez linie lotnicze. Podróżując autokarem Ibatur jest możliwość zabrania ze sobą dużej ilości bagaży, która oczywiście nie jest możliwa podczas wyjazdu samolotem lub własnym samochodem. Do autobusu bez problemu zabierzemy również rozmaite przedmioty, których na pokład samolotu nie będzie wolno nam wnieść.

Profesjonalne przewozy zagraniczne to wygodne rozwiązanie dla wszystkich podróżujących. Nowoczesny autokar zapewnia wysoki komfort jazdy, a sprawny pojazd i doświadczony kierowca to gwarancja bezpieczeństwa i szybkiego dotarcia na miejsce docelowe. Ponadto podróż autokarem jest znacznie tańsza niż samolotem lub własnym samochodem. Ceny biletów Ibatur zaczynają się już do 99 PLN, więc zamów bilet online i ciesz się wygodą podczas jazdy.

Powrót