Podsumowanie sezonu turystycznego 2019’ i plany na przyszłość IBATUR…

Podsumowanie sezonu turystycznego 2019’ i plany na przyszłość IBATUR…

Sezon turystyczny 2019’, dobiegł już niestety końca. Jednak od samego początku był dla naszej firmy, wielkim wydarzeniem, ponieważ najbliższe letnie miesiące zapowiadały się bardzo pracowicie. Podchodziliśmy do tego z wielką satysfakcją, że to właśnie nam przypadł zaszczyt współpracy z wieloma renomowanymi biurami podróży z całej Polski i naszego regionu, a także wspaniałymi klientami, którzy wybrali właśnie naszą ofertę spośród dużej konkurencji na rynku przewozów autokarowych.

W międzyczasie kiedy nasze autokary intensywnie pracowały, pokonując kolejne kilometry nasz profil na Facebooku został zalajkowany przez ponad 1600 osób, za co również bardzo Państwu dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim za to, że jesteście obecni z naszą firmą w świecie wirtualnym. Fecebookowy profil firmy IBATUR stał się swoistym miejscem bezpośrednich kontaktów naszej firmy z pasażerami, gdzie często wyrażają swoje opinie na temat pracy naszych wspaniałych kierowców i działaniu naszego przedsiębiorstwa.

Bardzo gorąco zapraszamy do obserwowania naszego profilu na instagramie /ibaturautokary, gdzie dzielimy się najlepszymi zdjęciami z wyjazdów  naszych autokarów.

Niewątpliwie naszym klientom zawdzięczamy to, gdzie teraz jesteśmy. Powodzenie firmy IBATUR jest rezultatem wciąż rosnącej liczby osób korzystających z naszych usług.

Cała załoga IBATUR, koncentruje się na tym, żeby zapewnić możliwie najbogatszą ofertę przewozów autokarowych, by umożliwić podróżnym dotarcie do swoich destynacji w jak najkrótszym czasie i w jak najlepszych, komfortowych i bezpiecznych warunkach. Staramy się stale, aby wymarzona podróż przebiegła pomyślnie, spełniając marzenia wielu ludzi,
o dotarciu do najciekawszych zakątków Europy i Polski. Bez względu na to, czy jest to podróż poślubna, wycieczka z okazji rocznicy ślubu, czy też wyjazd na wymarzone wakacje.

To właśnie nasi klienci ich potrzeby decydowały o kierunkach rozwoju firmy, o tym jakie autokary należy zakupić, czy na jakich kierowców postawić.

Wasze opinie zawsze pomagają ustalić nam co robimy dobrze, a co jeszcze musimy poprawić. Państwa zadowolenie jest najlepszym wyznacznikiem naszej pracy.

Jesteśmy wdzięczni, że nasi stali klienci wciąż decydują się na wybór oferty przewozowej IBATUR. Dziękujemy wszystkim nowym biurom podróży, za zaufanie i postawienie na właśnie naszą firmę. Z roku na rok dostrzegamy, że grono klientów korzystających z naszych usług wcale nie maleje, a rośnie.

Nasz sukces to ogromna zasługa sprawnego działania ludzi, na każdym szczeblu firmy. Począwszy od szefostwa, dyrektora ds. transportu, pracowników działu administracyjnego,
a także kierowców. Wszyscy dokładają wszelkich starań, by osiągnąć zamierzony cel jakim jest zadowolenie klientów, instytucji i biur podróży, które zdecydowały się na wyjazd naszymi autokarami.

W firmie IBATUR to się udaje ponieważ wszyscy tworzą zgrany zespół. Nasi pracownicy mają świadomość, że działania przekładają się na całą firmę i jej wizerunek.

Kierowcy mają bezpośredni kontakt z pasażerami, ich zachowanie tworzy w konsekwencji obraz całej firmy, dlatego ich podstawa musi dawać do zrozumienia naszym klientom, że kierujemy się ich dobrem. Kiedy patrzymy na naszych kierowców, odnosimy wrażenie, że przychodzą do swej pracy i do powierzonych im za ogromne pieniądze autokarów
z przyjemnością.

Dziękujemy również wszystkim wspaniałym pilotom z wszystkich biur podróży, z którymi kierowcy naszej firmy mieli okazję współpracować w ubiegłym sezonie turystycznym, gdzie często tworzyli zgrany duet, wzajemnie się uzupełniając dając ogromne zadowolenie przewożonym na pokładach naszych autokarów klientom.

Obecnie przygotowujemy się do stworzenia jak najlepszej zimowej oferty przewozowej, by po raz kolejny wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, a także sprawić, by każdy nasz klient mógł dotrzeć na zimowe szaleństwo szybko komfortowo i bezpiecznie. Oddając do Państwa dyspozycji komfortowe autokary marki Setra, Mercedes czy Scania z pojemnymi Ski-Boxami na sprzęt narciarski.

Ponadto IBATUR stale modernizuje swój tabor. Obecnie jesteśmy na etapie sprzedaży starszych autokarów. W ich miejsce pojawią się nowe jednostki.

Dążymy aby żaden z naszych pojazdów nie miał więcej niż 5 lat i posiadał normę emisji spalin EURO 6, w tym wszystkim kierujemy się oczekiwaniami klientów, którzy pragną komfortu i bezpieczeństwa. Mamy nadzieje, że przyszły rok również przyniesie nam tak wiele pozytywnych emocji oraz wspaniałych kontrahentów i pasażerów.

Nie ma co ukrywać, to dzięki Państwu mamy możliwość rozwijania naszej firmy i jeszcze lepszego organizowania naszej oferty przewozowej w dziedzinie wynajmu autokarów klasy LUX. Pragniemy, aby każdy przejazd naszymi autokarami bez względu czy to jest Setra, czy Scania był przyjemnością dla Państwa.

A więc nasi szanowni klienci do zobaczenia na pokładach naszych autokarów!

Kontakt

Masz pytania odnośnie oferty? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji. Zadzwoń lub napisz do nas!

keyboard_arrow_up