Przewóz pracowników na konferencje, wyjazdy integracyjne a może transport pracowników do pracy?

Przewóz pracowników na konferencje, wyjazdy integracyjne a może transport pracowników do pracy?

Z wynajmu autokarów i busów dla pracowników korzysta w obecnych czasach wiele przedsiębiorstw –  dowóz pracowników na co dzień do pracy oraz okazjonalny transport w celu realizacji wyjazdów integracyjnych czy dojazdów na konferencje podnoszące kwalifikacje pracowników.

Autokary oraz busy na wynajem dla firm to idealne rozwiązanie w przypadku gdy nasze przedsiębiorstwo jest usytuowane w miejscu, które sprawia wiele problemów w codziennym dotarciu na miejsce, ze względów finansowych jak również lokomocyjnym. Takie rozwiązanie docenią pracownicy zakładów zlokalizowanych z dala od centrum jak również pracodawca, który zyska dobrego pracownika, który nie zrezygnował z pracy z powodu utrudnionego dojazdu.  W przypadku małych firm sprawdzą się z kolei busy do przewozu pracowników – mieszczące kilkunastu pasażerów, umożliwią sprawny i niedrogi przewóz ludzi i sprzętu. Czy pracodawca ponosi duże koszta z tym związane?Takie rozwiązanie niweluje dodatkowe wypłaty dla każdego pracownika powiązane ze zwrotem kosztów dojazdu. Tak regularne przejazdy również są rozliczane korzystniej przez firmę transportową, z  której usług korzystamy. Przecież jesteśmy stałymi Klientami..

Podsumowując nasz krótki wpis – pamiętaj o tym, że niska cena za wynajem autokaru / busa dla firmy najczęściej negatywnie odbija się na komforcie pasażerów i na bezpieczeństwie transportu – świadomie więc wybierz tego przewoźnika, który nie zaniża sztucznie cen w celu zdobycia jedynie klienta i szybkim uzyskaniu zysku..Bezpieczeństo i komfort przejazdu jest najważniejszy!

 

 

Kontakt

Masz pytania odnośnie oferty? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji. Zadzwoń lub napisz do nas!

keyboard_arrow_up