Za co klienci cenią i lubią nasz autokar SETRA S 517 HD?

Za co klienci cenią i lubią nasz autokar SETRA S 517 HD?

Przygoda firmy IBATUR z marką SETRA rozpoczęła się jak u większości znanych polskich przewoźników autokarowych. Na początku była używana trzyosiowa Setra S 416 GT – HD, zakupiona od niemieckiego przewoźnika niedaleko Monachium, a już po kilku latach w taborze zagościł na stałe pierwszy nowy model z serii 500.

Ta, krótka standardowa historia najlepiej obrazuje, jak dynamicznie rozwija się branża turystyczna i autokarowa w naszym kraju.

To jak zmienia się postrzeganie klientów i jakim pojazdem zostanie zrealizowana usługa przewozowa doskonale czuje firma IBATUR, która od trzech lat mocno inwestuje w swój park maszynowy, w którym honorowe miejsce oprócz: VDL, Scanii, Mercedesów, zajmują autokary SETRA. Zakupiona parę lat temu poczciwa „czterysetka” na trzech osiach w pięknym siwym kolorze, mimo upływu lat cały czas robi furorę na pasażerach firmy IBATUR.

Jadę „siwą”, pojedziesz do Budapesztu „siwą”, tak żartobliwie określa się przez szefostwo i kierowców pierwszą lubianą przez wszystkich Setrę w przedsiębiorstwie.

Przykładowo dość częstym zjawiskiem w firmie jest fakt, iż klient mając do wyboru naszą „siwą” , 416 z 2005 roku oraz praktycznie fabrycznie nowy autokar VDL, często decyduje się na „ibaturową staruszkę”. To jest naprawdę niesamowite, że pojazd ten nie starzeje się.

W związku z tym szefostwo postanowiło kontynuować tradycję firmową rozpoczęta 7 lat temu, wprowadzając do firmy kolejne egzemplarze autokarów z fabryki w Neu-Ulm w  Niemczech. Dlatego też już na początku 2017 roku w firmie zawitała pierwsza fabrycznie nowa 517 HD.

Nasza SETRA S 517 HD, z silnikiem EURO 6 spełnia najwyższe standardy podróżowania autokarem, na pokładzie tego pojazdu klient może poczuć prawdziwą domową atmosferę. Slogan reklamowy umieszczony na szybach „ibaturowej”

Setry serii 500, „ SETRA Best in Class” brzmi dość jednoznacznie i może tylko sugerować wysoką klasę podróżowania.

Podczas jazdy Setrą klienci doceniają walory tego autokaru, szczególnie w czasie jazdy po drogach o złej nawierzchni, ponieważ pięknie płynie po drodze, zręcznie niwelując wszelkie wyboje, zaś po autostradach i drogach ekspresowych popularna 500 – tka po prostu cicho i gładko sunie do przodu. Od podróżnych, kierowca jeżdżący właśnie tym autokarem wielokrotnie słyszy słowa: „jak ten autokar pięknie wybiera nierówności…”. Chyba warto to sprawdzić?

Mówiąc o Setrze S 517 HD można napisać, że to autokar uszyty na miarę firmy IBATUR. Starannie dobrane kolory tapicerki, swobodnie zaplanowane wnętrze przez samego przewoźnika, każdy detal, niezwykle wygodne fotele, które łączą czarno – jasne – pomarańczowe tkaniny wysokiej jakości oraz dopasowane skórzane zagłówki, zaś całość jest wykonana i zabezpieczona starannymi szwami. Takiej konfiguracji wnętrza próżno szukać wśród innych firm przewozowych w Polsce kolorystyka jest unikalna i niepowtarzalna.

Cóż można powiedzieć, z takiego autokaru i tak zaprojektowanego fotela świat przeciętnego turysty na pewno nabiera kolorów i wydaje się być na pewno bardziej różowy. Widok za oknem jest niczym nieprzesłonięty, a zawieszony wysoko nad przestronnym głównym przejściem sufit daje wrażenie światła i przestrzeni na pokładzie całego autokaru. Autokar ten idealnie sprawdza się na różnego rodzaju wycieczkach objazdowych po Europie.

Wchodząc do naszej Setry na usta przewożonych przez nas pasażerów ciśnie się tylko jedne krótkie słowo – prestiż. W zachwyt wprawia piękna wykonana w drewnie podłoga, a także trafnie dobrany kolor zasłonek oraz podsufitki przy, których znajdują się eleganckie panele obsługowe z technologią led, przemawia to tylko do wymagających klientów, których na co dzień firma IBATUR przewozi na pokładzie swoich autokarów.

Na pokładzie S 517 nie ma przeciągów, szyby nie parują, a głuchy szum dochodzący spod podłogi miesza się z pomrukiwaniem jednostki napędowej.

Z dużą aprobatą wśród naszych klientów spotyka się cafe-bar umieszczony w środkowej części autokaru. Podczas nocnych przejazdów, które często występują przy realizacji wycieczek objazdowych nasi kierowcy, gdy tylko pojawia się pierwszy wschód słońca proponują pasażerom ofertę mini-barku. Jest ranek, nasz klient otwiera oczy i myśli, że jedyne czego w tej chwili potrzebuje to poczuć zapach świeżo parzonej kawy, której aromat jest kuszący. Cafe – Bar umiejscowiony właśnie w tym miejscu powoduje, iż zapach świeżo zaparzonej kawy unosi się po całym autokarze, a w połączeniu z uśmiechniętym kierowcą który tą kawę serwuje i przynosi nam do stolika powoduje, że ten dzień będzie na pewno udany.

Jednak to nie wszystko, tym co przyciąga wzrok korzystających z naszych usług osób i nie tylko jest innowacyjny wygląd zewnętrzny naszej Setry. „Twarz” autokaru posiada wielkie oczy, które są reflektorami LED. Pierwsze na świecie autokary turystyczne ze zintegrowanymi lampami LED to właśnie Setra TopClass 500 i ComfortClass 500. Prezentują bardzo wyrazisty wizerunek, nad nimi mrugają pomarańczowe pasy brwi, czyli kierunkowskazy, a w połączeniu z aerodynamiczną konstrukcją powoduje, to wszystko że nawet przypadkowy przechodzień na ulicy nie jest w stanie obojętnie przejść obok takiego autokaru.  Pojazd ten po prostu przyciąga wzrok przypadkowo napotkanych osób!

Oprócz innowacyjnego wyglądu autokar ten jest niezwykle praktyczny, posiada pojemne luki bagażowe, mogące pomieścić nawet największe walizki i torby podróżnych. Setra jest przygotowana również na wyjazdy zimowe, na które ma doczepiany pojemny ski-box, w którym bez problemu nasi kierowcy zmieszczą każdą ilość nart, desek oraz zimowego sprzętu!

Dodatkowo, tym co uzupełnia wygląd wizualny naszego flagowego autokaru i wyróżnia wśród innych Setr poruszających się po polskich i europejskich szlakach, to unikalne charakterystyczne, niespotykane do tej pory logo, które widnieje na wszystkich pojazdach firmy IBATUR. Dodaje Setrze i wszystkim pojazdom z naszego taboru ogromnego piękna i uroku.

Wizerunek na autokarze – „koń ze skrzydłami” – oglądany codziennie przez tysiące białostoczan i nie tylko za sprawą autokarów przemierzających Polskę od Białegostoku po Rzym, od Paryża po Gdańsk, czy Mińsk na Białorusi, od Berlina po Helsinki przynosi różnym osobom odmienne skojarzenia. Jedni na to mówią: „mityczny koń ze skrzydłami przygotowujący się do lotu”, jeszcze inni, że to po prostu: „pegaz”, jeszcze inni klienci, którzy korzystali z naszych usług stwierdzają, iż wizerunek na autokarze to zwierze będące uosobieniem siły, szybkości, harmonii, które inspiruje do podejmowania podróży. Bez względu na to wszystko te logo na Setrze i innych autokarach w naszej firmie jest znakiem wysokiej jakości usług. To znak firmy, w której każdy klient jest wyjątkowy i traktowany indywidualnie, bez względu na to, czy są to dzieci na wycieczce szkolnej, czy grupa pielgrzymkowa udająca się do europejskich sanktuariów ze swoimi intencjami. IBATUR to przykład regionalnej firmy z sukcesem, do której ma się zaufanie nie tylko w interesach. A więc zapraszamy na pokład naszej Setry S 517 HD i nie tylko, zapoznając się z ofertą naszych wszystkich autokarów.

 

Kontakt

Masz pytania odnośnie oferty? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji. Zadzwoń lub napisz do nas!

keyboard_arrow_up