Zaufanie Firmy IBATUR do marki SCANIA

Zaufanie Firmy IBATUR do marki SCANIA

Siedziba firmy, w Białymstoku przy ulicy Przędzalnianej 25 B, mimo jesiennej aury świeci pustkami. Sezon turystyczny 2019’ dobiegł końca, a większość autokarów ciągle jest w drodze. Tak powinno być, sposobem na to jest fakt, iż każdy klient jest wyjątkowy i traktowany indywidualnie. Przez to, przeciętny autokar w przedsiębiorstwie IBATUR pokonuje w ciągu roku więcej kilometrów niż ciężarówka pracująca w długodystansowym transporcie towarów.

Firma IBATUR, obecnie użytkuje kilkanaście autokarów, które różnią się liczbą miejsc, ale wszystkie oferują wysoki poziom komfortu. Chodź początki były skromne, kiedy ponad 10 lat temu do życia został powołany IBATUR jako firma zajmująca się wynajmem autokarów do obsługi ruchu turystycznego w kraju i za granią w swoim taborze posiadała jedynie dwa autokary, oprócz SETRY 416 GT-HD, była to SCANIA IRIZAR PB, zakup tego autokaru okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Biała Scania IRIZAR PB, od tamtej pory przemierzyła już miliony kilometrów, niezawodnie służąc klientom firmy IBATUR.

Praktycznie do początku 2018 roku w taborze przewoźnika, oprócz SCANII PB królowały niepodzielnie modele  IRIZAR NEW CENTURY, w konfiguracji trzyosiowej. Były charakterystyczne, ubrane w niecodzienne, unikalne czarne barwy, dzięki temu wyróżniały się i przyciągały wzrok wszystkich pasażerów.

Obecnie w taborze przewoźnika użytkowana jest również SCANIA TOURING, która w roku 2017 została zakupiona jako fabrycznie nowy pojazd. Autokar dzielnie przemierza europejskie drogi i jest chwalony przez klientów. Oprócz tego jednostka ta  wyposażona jest w specjalnie urządzenie ułatwiające korzystanie z autokaru osobom niepełnosprawnym, gdyż w swym wyposażeniu posiada windę dla wózków inwalidzkich.

IBATUR, chcąc nieustannie dawać klientom to co najlepsze, w 2018r. odebrał kolejny fabrycznie nowy autokar marki SCANIA model IRIZAR i6s.

Popularna i6s, zapewnia najnowocześniejsze, rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i spełnia najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin. Całością dopełniają optymalne rozwiązania konstrukcyjne zapewniające oszczędną eksploatację. Scania Irizar i6s, jest przedstawicielem nowej generacji wysokopokładowych autokarów i następcą poprzedniego popularnego w firmie IBATUR modelu IRIZAR NEW CENTURY.

Jest wyposażona w najnowocześniejsze systemy zwiększające bezpieczeństwo czynne i bierne.

Skąd trafił taki piękny autokar w szeregi przewoźnika??

W podsztokholmskim mieście Södertälje mieści się fabryka, w której powstają ciężarówki oraz podwozia autobusowe marki Scania. Te podwozia trafiają następnie do wyspecjalizowanych firm, które zabudowują je różnego typu nadwoziami.

Tak właśnie na drugim końcu Europy, w kraju Basków, działa firma IRIZAR, która jest nadwornym nadwoziowcem Scanii, w dziedzinie autokarów turystycznych. Właśnie od tego baskijskiego producenta i6s trafiła do IBATURU.

Od samego początku autokar wzbudzał spore emocje i to nie tylko ze względu na oryginalną linię nadwozia. Hiszpanie postanowili udowodnić, że potrafią zbudować komfortowy autokar potrafiący nawiązać równorzędną walkę z renomowanymi konstrukcjami.

Poza tym firma postawiła na autokar 15 m, inwestycja w 3-osiwy autokar, o ponadstandardowej długości, z ponadstandardową liczbą miejsc 69+2, okazał się trafnym wyborem, ponieważ, IBATUR mógł zaproponować klientom alternatywę wobec autokarów piętrowych, przez co firma stała się bardziej uniwersalna.

Za co IBATUR ceni jeszcze markę SCANIA?

Scania stosuje rozwiązania idealne dla firm przewozowych, firm, które poszukują najnowocześniejszych i najbardziej ekonomicznych, a zarazem komfortowych pojazdów.

Poza tym, Scania gwarantuje bardzo dobry dostęp do części zamiennych, a także serwisów. Oprócz tego ciekawe pakiety serwisowe, powodują, że Scania Polska S.A. jest kluczowym partnerem firmy IBATUR.

 

Kontakt

Masz pytania odnośnie oferty? Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji. Zadzwoń lub napisz do nas!

keyboard_arrow_up